GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 5591050
nr 559 1050
Ytterfoder
Gefle, diameter: 23
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 december 2008
kl 18:57:50
22/12 15:01:21
22/12 17:53:55
150 kr
Gefle Porslinsfabrik AB